Увага! Увага! Увага!

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

Росошанська сільська рада Липовецького району Вінницької області повідомляє про початок процедури проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності промислового призначення на території селища Липовець Липовецького району Вінницької області:

- площею 1,8222 га, що перебувала в оренді ВАТ "Південьзахідшляхбуд", м.Вінниця яка знаходиться за адресою:  вул.Привокзальна,4 ( після уточнення нумерації вулиць Привокзальна,8) селища Липовець Липовецького району Вінницької області;

- площею 5,07 га що перебувала в постійному користуванні Липовецької нафтобази обласного орендного виробничо- комерційного підприємства "Вінницянафтопродукт" яка знаходиться за адресою вул.Привокзальна,1 селища Липовець Липовецького району Вінницької області.

Земельні ділянки мають автомобільне та залізничне сполучення,водогазоелектрозабезпечення.

Голова Росошанської сільської ОТГ                                        Володимир Сличук