12 березня    2020 року                                        29 сесія  8   скликання

П О Р Я Д О К             Д Е Н Н И Й:

1.Про внесення змін до рішення 27 сесії 8 скликання від 18 грудня 2019 року «Про бюджет Росошанської ОТГ на 2020рік».

Інформує: Мартинюк Юлія Сергіївна – головний бухгалтер Росошанської сільської ради.

2.Про внесення змін до «Програми забезпечення ефективної діяльності Закладу «Навчально-виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Росошанської ОТГ Липовецького району Вінницької області на 2020 рік

3.Про виділення коштів для відзначення ювілеїв старожилів.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович – сільський голова Росошанської сільської ради.

4.Про участь у сімнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

5.Про виділення додаткових коштів на закупівлю засобів індивідуального захисту, дезинфікаційних засобів, швидких тест – систем для діагностики грипу.

6.Про передачу в оренду КП «Росошанська АЗПСМ» приміщення фельдшерських пунктів с.Очитків, с.Люлинці та здоровпункту селища Липовець.

7.Про надання дозволу вуличному комітету контролювати рух важко гибаритному транспорту по вуличним дорогам  села Росоша та селища Липовець.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович – сільський голова.

8.Про  надання грошової матеріальної допомоги.

9.Про надання чергової відпустки сільському голові.

Інформує: Соя Софія Вікторівна – секретар ради.

10.Про присвоєння  сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Інформує: Соя Софія Вікторівна – секретар ради.

11.Про внесення змін до п. 1.144 рішення 9 сесії 22 скликання Росошанської сільської ради від 14 листопада 1997 року.

Інформує: Кошалко Юрій Олексійович – спеціаліст землевпорядник Росошанської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у приватну власність гр. Юрченко Роману Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13.Про надання СТ «ВІОРІКА» земельної ділянки  в користування   на умовах оренди   для будівництва і обслуговування нежитлового приміщення ( магазину).

14.Про надання гр. Коба Юрію Петровичу земельної ділянки в користування   на умовав оренди    для будівництва і обслуговування нежитлового приміщення (магазину).

15.Про надання гр. Асаула Тетяні Тимофіївні земельної ділянки в користування   на умовах оренди   для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

16.Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок  у приватну власність громадянам для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства ( згідно додатку до рішення).

17.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки  у спільну часткову приватну  власність гр. Кондратьєву А.Л., Говоровій Н.Л. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і  споруд.

18.Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства ( згідно додатку до рішення)

19.Про припинення права користування земельними ділянками громадян Росошанської об’єднаної територіальної громади ( згідно додатку до рішення)

20.Про зарахування на погосподарський   та податковий облік земельних ділянок громадян  (згідно додатку до рішення).

21.Про надання дозволу на розроблення    документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам   для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства ( згідно додатку до рішення).

22.Про надання дозволу на розроблення проєктів   землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам  для ведення особистого  селянського господарства (згідно додатку до рішення).

23.Про обмін (викуп)  частини земельної ділянки, що належить гр. Геляс (Олексійчук) Ларисі Дмитрівні, для суспільних потреб.

24.Про надання дозволу ПрАТ «Зернопродукт МХП» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та передачу у приватну власність гр.Голяновській Євгенії Антонівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва 4,2808 як спадкоємцю гр.Коваль Антона Григоровича.

26.Про затвердження генерального плану території розміщення земельної ділянки для будівництва та експлуатації сонячної електростанції в селі Росоша  Липовецького району Вінницької області.

27. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і експлуатації  сонячної електростанції ТОВ «СОЛАР СКАЙЛАЙН».

Інформує:Кошалко Юрій Олексійович – спеціаліст землевпорядник Росошанської сільської ради.

переглянути документ повністю