A A A K K K
для людей із порушенням зору
Росошанська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Липовецької громади

рішення 21 сесія

 

                                                                                  УКРАЇНА

РОСОШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Липовецького району    Вінницької області

Р І Ш Е Н Н Я № 384

 23  травня         2019  року                                                      21   сесія  8   скликання 

Про надання дозволу на розроблення

документації із землеустрою

Відповідно до пункту  б статті 12, частин  1,2 статті 116,  частини 6 статті 118, частини 1 статті 122 Земельного Кодексу України, п. 34 статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» , розглянувши заяву гр. Нікітчука Михайла Святославовича     про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства , сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Нікітчуку Михайлу Святославовичу  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 1,0  га  за рахунок  земель запасу комунальної власності Росошанської сільської ради Липовецького району Вінницької області, не наданих у власність або користування,  сільськогосподарського призначення ( з земельного масиву комунальної власності площею 33,5048 га, кадастровий номер  0522285600:04:000:0416)    для ведення особистого селянського господарства ( код цільового призначення  - 01.03)

2.Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню у встановленому законодавством порядку.

3.Погоджений у встановленому порядку проект землеустрою   щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0  га у власність гр. Нікітчука Михайла Святославовича для ведення особистого селянського господарства подати на затвердження сесії Росошанської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, будівництва , земельних відносин та охорони природи   (Яківчук А.В.).

Сільський голова                                              Володимир        Сличук

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора