ПОРЯДОК    ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання від 20 грудня 2018 року "Про бюджет Росошанської сільської ОТГ на 20119 рік".

Інформує: Мартинюк Юлія Сергіївна - головний бухгалтер Росошанської сільської ради.

2. Про внесення змін до Програми "Про забезпечення ефективної діяльності медичного закладу на 2019 рік".

3.Про затвердження програми  «Шкільний автобус»  на 2019- 2024 роки.

Інформує:Директор закладу «Навчально-виховного комплексу: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад «Сонечко» - Дорошенко Віктор Анатолійович.

4.Про затвердження програми  «Сільська школа»  на 2019- 2024 роки.

5.Про затвердження програми «Відпочинку та оздоровлення дітей  і молоді Росошанської сільської ОТГ  на  2019 – 2024 роки.

6.Про затвердження цільової програми з обдарованою молоддю Росошанської сільської ОТГ  2019- 2024 роки.

7.Про  затвердження програми «Організація харчування учнів  та вихованців закладу «Навчально- виховний комплекс: Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Росошанської сільської ОТГ  на 2019-2024 роки.

8. Про введення в штатний розпис "Росошанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад "Сонечко" додаткових посад.

9. Про погодження на  виготовлення проектно - кошторисної документації на капітальний ремонт доріг села Росоша по вул. Яблунева, вул. Молодіжна, селище Липовець по вул. Лісова, села Очитків провулок Шкільний.

Інформує:сільський  голова – Сличук Володимир Андрійович.

10.Про надання грошової матеріальної допомоги.

Інформує:сільський  голова – Сличук Володимир Андрійович.

11.Про обслуговування громадян села  Очитків Оратівського району соціальним працівником Росошанської  сільської ОТГ.

Інформує: в.о. старости сіл Очитків та Люлинець-Кучеренко Зінаїда Миколаївна.

12.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

13.Про затвердження документації  із землеустрою та передачу земельної

ділянки в оренду.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

14. Про затвердження   документації  із землеустрою.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

15.Про затвердження   документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки  у власність.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

16.Про затвердження   документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки  у власність.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

17.Про надання дозволу на  розроблення  документації із землеустрою.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

18.Про затвердження   документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки  у власність.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

19. Про  розгляд заяви  гр.Шевчука Віталія Дмитровича.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

20. Про  розгляд заяви  гр.Клітної Тетяни Юріївни.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

21.Про  надання  дозволу на розроблення документації  із  землеустрою.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

22. Про  затвердження документації  із  землеустрою  та  передачу земельної  ділянки в оренду.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

23.Про  надання  дозволу на розроблення документації  із  землеустрою.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

24.Про  надання  дозволу на розроблення документації  із  землеустрою.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

25.Про  надання  дозволу на розроблення документації  із  землеустрою.

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

26.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно – територіального утворення с. Люлинці Росошанської сільської ради Липовецького району (колишня Очитківська сільська рада Оратівського району)

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

27.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно – територіального утворення с.Очитків Росошанської сільської ради  Липовецького району (колишня Очитківська сільська рада Оратівського району).

Інформує:спеціаліст  землевпорядник – Кошалко Юрій Олексійович.

28.Про зарахування  на  погосподарський номер.

рішеня 20 сесії

14:25:22 06.05.2019