ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

17  сесії  8  скликання

1. Про  затвердження  Програми  соціально – економічного  розвитку Росошанської  сільської  ОТГ  на  2019 рік.

Інформує: Мартинюк Юлія Сергіївна – головний бухгалтер Росошанської  сільської ради.

2.Про  затвердження  Програми  благоустрою  Росошанської  сільської  ОТГ  на  2019 рік.

3. Про  затвердження  Програми  розвитку  культури  Росошанської  ОТГ  на  2019 рік.

4. Про  затвердження  Програми  ліквідації  забруднення  навколишнього середовища  Росошанської  ОТГ  на 2019 рік.

5.Про  затвердження  Програми  забезпечення  ефективної  діяльності медичного  закладу  на  2019 рік.

6. Про  затвердження  Програми  ефективної  діяльності  виконавчого  комітету Росошанської  сільської  ради щодо  виконання  власних і делегованих  повноважень  на  2019 рік.

7. Про  затвердження  Програми  соціального захисту окремих  категорій  населення  на  території  Росошанської   сільської ОТГ  на 2019 рік.

8. Про  затвердження  Програми  про цільовий фонд  Росошанської сільської ОТГ  на  2019 рік.

9. Про  затвердження  Програми  забезпечення ефективної  діяльності  навчально- виховного  комплекс Росошанська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад  «Сонечко».

10.Про затвердження Програми з розвитку  фізичної  культури  та спорту.

11. Про  затвердження прогнозу резервного фонду Росошанської сільської  ОТГ.

12. Про  затвердження  Програми  «Доступні ліки»  на  2019 рік.

13.Про  затвердження   положення  про  преміювання, надання матеріальної  допомоги  працівникам  апарату  Росошанської сільської  ради  на 2019 рік.

14. Про  затвердження  Положення  про преміювання працівників окремих галузей  бюджетної  сфери  на  2019 рік.

15. Про  передачу  коштів  медичної  субвенції  у  вигляді  міжбюджетного трансферту.

09:50:23 06.05.2019

09:49:37 06.05.2019