A A A K K K
для людей із порушенням зору
Росошанська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Липовецької громади

рішення 21 сесія

УКРАЇНА

РОСОШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Липовецького району           Вінницької області

Р І Ш Е Н Н Я № 381

23  травня        2019  року                                                      21   сесія  8   скликання 

Про надання дозволу на розроблення

документації із землеустрою

Відповідно пункту б статті 12, пункту 1 частини 1,  2 статті 116, пункту 2 статті 120, пункту г статті 121 Земельного Кодексу України, частини 9 статті 55  Закону України «Про землеустрій», пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання гр. Ялинчук Тетяни Олександрівни про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для розміщення і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати гр. Ялинчук Тетяні Олександрівні  дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) орієнтовною площею 0,16 га для розміщення і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( код цільового призначення 02.01) , яка знаходиться за адресою вул. Л. Українки  (раніше С. Лазо) № 2 (раніше 1) селище Липовець Липовецького району Вінницької області, за рахунок земель житлової і громадської забудови комунальної власності Росошанської сільської ради.

2.Розроблену технічну документацію із землеустрою після формування земельної ділянки подати на затвердження і передачу земельної ділянки у приватну власність на розгляд чергової сесії Росошанської сільської ради.

3.Контроль за виконанням цього  рішення покласти на покласти на постійну комісію сільської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи  (Яківчук А.В.).

Сільський голова                                             Володимир  Сличук

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора