A A A K K K
для людей із порушенням зору
Росошанська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Липовецької громади

рішення 21 сесія

 

 

 

 

                                                                                     УКРАЇНА

РОСОШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Липовецького району Вінницької області

Р І Ш Е Н Н Я № 386

23  травня         2019  року                                                21   сесія  8   скликання

Про поновлення договору оренди землі,

наданої ПрАТ  «Зернопродукт МХП» на

території  Росошанської сільської ради

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва

       Відповідно до статті  33 Закону України  «Про оренду землі», статті 122 Земельного Кодексу України, статті 26 пункту 34 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання ПрАТ «Зернопродукт МХП» від 22.05.2019 року №36 про поновлення договору оренди земельної ділянки, надану для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, ( проектні дороги) враховуючи необхідність поповнення бюджету сільської ради за використання землі, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Поновити договір оренди землі, укладений    2017           року  між Росошанською сільською радою та ПрАТ «Зернопродукт МХП», КВЦВЗ 01.01.- для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2.Відповідно до умов договору площа земельної ділянки становить 19.02 га, термін оренди – до закінчення збору урожаю в 2020 році.

3.Доручити  сільському голові  укласти угоду на використання земельної ділянки із платою в розмірі 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки шляхом укладення договору оренди землі.

4.Враховуючи, що земельна ділянка перебувала в користуванні ПрАТ «Зернопродукт МХП» в 2018 році і надана для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, термін її оренди згідно договору вважати з 02 січня 2019 року.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (ЯківчукА.В.)

Сільський голова                                     Володимир  Сличук

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора