ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

15 січня  2019 року        18 сесії  8 скликання

1.Про  затвердження залишків  коштів по Росошанській сільській ОТГ станом  на 01.01. 2019 року  згідно головного управління  державної  казначейської  служби України  у  Липовецькому  районі  Вінницькій області.

Інформує: Мартинюк  Юлія Сергіївна – головний бухгалтер  Росошанської  сільської  ради.

2.Про  внесення  змін  до  рішення  17  сесії  8  скликання  від  20  грудня  2018 року  « Про бюджет  Росошанської  сільської ОТГ на  2019 рік».

3. Про  затвердження Програми   зайнятості Росошанської  сільської  ОТГ  на 2019 рік.

Інформує:  Сличук  Володимир  Андрійович – сільський  голова  Росошанської  сільської  ради.

4.Про    перелік  об’єктів  та  видів громадських  робіт, на яких  можуть  відбувати покарання  особи  засуджені  до громадських  робіт  на території  Росошанської  сільської  ради  на 2019 рік

5. Про   перелік  об’єктів  та  видів суспільно- корисних  робіт, на  яких  можуть  відбувати покарання порушники,  на  яких  судом   накладено  адміністративне стягнення  у  вигляді суспільно- корисних  робіт    на  території Росошанської  сільської  ради  на 2019  рік.

6. Про   перелік  об’єктів  та  видів громадських  робіт, на  яких  можуть  відбувати покарання порушники,  на  яких  судом   накладено  адміністративне стягнення  у  вигляді  громадських  робіт    на  території

Росошанської  сільської  ради  на 2019  рік.

7. Про  надання матеріальної  допомоги.

8. Про  використання  сільськогосподарськими підприємствами  ПрАТ  «Агрофорт» м. Кагарлик,ТОВ «Агробуд» смт. Оратів, СВК  «Маяк» с. Медівка земель  комунальної   власності  (польові  дороги) між  земельними  частками (паями) в 2019  році.

Інформує: Кучеренко  Зінаїда  Миколаївна – в.о.старости  сіл Очитків та  Люленці.

9. Про плату  за  оренду  приміщень  об’єктів комунальної  власності  на  2019 рік

10.Про поновлення договору оренди  земельної ділянки  СТ « Абсолют +»  на території  селища Липовець.

Інформує:  Кошалко  Юрій Олексійович – спеціаліст землевпорядник Росошанської сільської  ради.

11. Про поновлення договору оренди землі, наданої  Росошанському споживчому товариству на території  Росошанської  сільської ради.

12. Про поновлення договору оренди землі, наданої гр. Балацькому І.Д.

на території Росошанської сільської ради.

13. Про поновлення договору оренди землі, наданої    ФОП  Метельова Т.С. на території Росошанської сільської ради.

14. Про поновлення договору оренди землі, наданої ФОП  Климчук Г.П.на території селища Липовець  Росошанської сільської ради.

15.Про  поновлення  договору  оренди  землі наданої ФОП Климчук  О.П. на території  Росошанської  сільської  ради

16. Про поновлення договору оренди землі, наданої ФОП Юрченко С.В. на території селища Липовець  Росошанської сільської ради.

17. Про  поновлення  договору оренди  земельної ділянки гр. Парипса А.І. на території Росошанської сільської ради.

18. Про поновлення договору оренди землі, наданої гр. Купринюку М.І.на території селища Липовець  Росошанської сільської ради.

19. Про поновлення договору оренди землі, наданої гр. Балацькому І.Д. на території Росошанської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

20. Про поновлення договору оренди землі, наданої гр. Шумнику О.М. на території Росошанської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення які пропонуються для надання в оренду через земельні торги( аукціон).

22. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою що забезпечує еколого – економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

23. Про внесення змін до п.1.152  рішення 14 сесії 21 скликання Росошанської сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок по  с. Росоша  та селище  Липовець»  від 29 березня  1994 року.

рішення 18 сесії

УКРАЇНА РОСОШАНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА