Покладання

8 травня – День пам’яті та примирення. 74 роки тому у цей день гітлерівська Німеччина оголосила про свою капітуляцію у Другій світовій війні. Ця війна стала найкривавішою за всю історію людства. Фронт Другої світової двічі пройшовся українськими землями. Це була жахлива трагедія для країни. Загинули мільйони людей, було знищено тисячі міст та сіл. Але наш народ вистояв в боротьбі проти нацизму. У скорботі схиляєм голови перед пам’яттю полеглих у війні. Вічна пам'ять.

14:19 08.05.2019

Селяночка

У невеличкому, мальовничому селі Люлинці, що відноситься до Росошанської сільської ради вже декілька років    існує  фольклорний  колектив «Селяночка».

14:20 01.03.2019

«Життя- як пісня»

Під такою назвою,свій маленький ювілей -10 річницю з дня створення, відсвяткував фольклорно-етнографічний колектив «Подоляночкка» у с.Очитків.

13:58 01.03.2019

У школі с. Очитків встановлено твердопаливний котел

Вже в цьому опалювальному сезоні школу с. Очитків теплом забезпечує котельня на твердому паливі. Проект співфінансування "Здоров'я нації починається з теплої школи" Очитківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Оратівського району Вінницької області було підготовлено та реалізовано спільними зусиллями громади, влади та бізнесу. Загальна вартість проекту становить  122 тис.  грн, з них 50 тис. грн надало підприємство «Агрофорт», що входить до складу Групи МХП,  30 тис. грн  було виділено  ТОВ «Агробуд»  і  СВК «Маяк» 10 тис . грн.

13:51 01.03.2019

Автобус

Росошанською сільською ОТГ було куплено,згідно процедури закупівлі,спеціалізований шкільний автобус марки <<АТАМАN>>модель D093S2 на загальну вартість 1798000грн.Фінансування проводилось за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку ,коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного  періоду на суму 1045570 грн. та співфінансування з місцевого бюджету на суму 752 430 грн.

13:45 29.01.2019

Новий рік

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

14:45 30.12.2018

Свято Миколая

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Миколая Чудотворця вважають найближчим до Бога святим. Він посередник між Богом і людьми.

14:03 19.12.2018