проєкт рішення "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік"

Р І Ш Е Н Н Я №

____   червня    2020  року                                             33  сесія   8  скликання

Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021рік

Керуючись статтями 143, 144 Конституції України, статті 7 пункту 8.3 статті 8, ст.ст.10, 12, 266 Податкового кодексу України, статті 26 , статті 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (Закон № 71-VIII від 28.12.2014 р.),  сільська  рада

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А  :

1.Встановити з 01 січня 2021 року місцеві податки , що будуть справлятись на території Росошанської об'єднаної територіальної громади, а саме:

1.1. податок на майно, який включає - податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; плату за землю;

1.2. єдиний податок.

2.Затвердити рішення та положення про місцеві податки і збори на території Росошанської об'єднаної територіальної громади, а саме:

2.1. Місцеві податки:

- рішення  про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток 1);

- Положення про податок на майно в частині транспортного податку (додаток 2);

- рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку (додаток 3);

- Положення про єдиний податок (додаток 4).

3.Кошти від сплати місцевих податків і зборів зараховуються в сільський бюджет на рахунки, відкриті Управлінням Державного казначейства України у Вінницькій області згідно з кодами  класифікації доходів бюджету.

4.Рішення  22 сесії 8 скликання Росошанської сільської ради від 20  червня  2019 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Росошанської сільської ради на 2020 рік»  вважати таким, що втратив чинність.

5.Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів  (Гнатів Г.В.)

Сільський голова                                         Володимир     Сличук

переглянути документ повністю