порядок денний 23 сесії 8 кликання

Порядок  денний

23  сесії   8   скликання                                       26  липня  2019 року

1.Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання від 20 грудня 2018 року №259 «Про бюджет Росошанської сільської об’єднаної територіальної громади  на 2019 рік».

Інформує: головний бухгалтер Росошанської сільської ради – Мартинюк Юлія Сергіївна.

2.Про внесення змін до « Програми забезпечення  ефективної діяльності медичного закладу на 2019 рік»

3.Про внесення змін до «Програми забезпечення ефективної діяльності

Закладу «Навчально-виховний комплекс:Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад.

4.Про внесення змін до «Програми резервного фонду місцевого бюджету Росошанської  ОТГ на 2019 рік.

5. Про затвердження  змін  до розміру посадових окладів штатного розпису працівників сільської ради та надбавок до посадових окладів за ранги посадовим особам місцевого самоврядування.

6.Про надання  грошової матеріальної допомоги.

Інформує: сільський голова – Володимир Сличук.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Лялюцькій Надії Олексіївні та передачу земельної ділянки в оренду.

Інформує: Кошалко Юрій Олексійович- спеціаліст землевпорядник Росошанської сільської ради.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Шелевей Віктору Тимофійовичу та передачу земельної ділянки в приватну власність.

9.Про припинення права користування земельною ділянкою (щодо земельної ділянки 0,14 га по вул. Лісова, 78, користувач – Кондратюк Олександр Миколайович, в зв’язку з продажем житлового будинку.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  гр. Портенко Валерії Володимирівні та передачу земельної ділянки в приватну власність.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Рудик Тамари Павлівни та передачу земельної ділянки у приватну власність.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Дячука Миколи Васильовича та передачу земельної ділянки у приватну власність

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Дьяконовій Лідії Петрівні та передачу земельної ділянки в приватну власність.

14.Про розгляд заяви гр. Артюхова Володимира Івановича , учасника АТО.

15.Про розгляд заяви гр. Рудика Юрія Володимировича , учасника АТО.

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   гр. Каченюку Івану Володимировичу  та передачу земельної ділянки в приватну власність.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Оверчук Тетяні Григорівні та передачу земельної ділянки в приватну власність.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   гр. Топоровському Сергію Євгенійовичу  та передачу земельної ділянки в приватну власність.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   гр. Швець Олександру Володимировичу  та передачу земельної ділянки в приватну власність.

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   гр. Гашинському Юрію Анатолійовичу  та передачу земельної ділянки в приватну власність.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) гр. Алєксеєвій Катерині Михайлівні та передачу земельних ділянок в приватну власність.

22. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Оверчук Тетяні Григорівні для ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у приватну власність гр. Сличуку Дмитру Михайловичу для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.

24.Про розгляд заяви гр. Сличука Василя Івановича.

25.Про розгляд заяви гр. Сличук Лесі Василівни.

26.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Крук М.П.

27.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Ступакевич В.Ю.

28.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Ганоцького Олександра Васильовича.

29.Про надання  згоди на  зміни виду сільськогосподарських угідь з пасовища на ріллю.

30.Про щорічну основну відпустку сільському голові Сличуку В.А.

Інформує: Соя Софія Вікторівна – секретар ради Росошанської сільської ради.

переглянути документ повністю