рішеня 17сесії

Дата: 06.05.2019 09:43

20 грудня 2018 року           17 сесія  8  скликання

Про передачу коштів медичної субвенції

у вигляді міжбюджетного трансферту

Відповідно до статті 93, 101 Бюджетного кодексу України, статті 26, 59                Закону України «Про місцеве самоврядування», Росошанська сільська рада             вирішила:

1.Передати кошти медичної субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту Липовецькій районій раді в сумі 2089400  грн для надання медичних послуг вторинного рівня жителям Росошанської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.Затвердити текст договору про передачу коштів медичної субвенції, що додається.

3. Доручити сільському голові Сличуку В.А. підписати договір між фінансовим управлінням Липовецької райдержадміністрації  та Липовецькою Центральною районною лікарнею   та подати на затвердження до Липовецької районної ради.

Сільський  голова                                           Володимир  Сличук

ДОГОВІР

про передачу коштів місцевими бюджетами у вигляді іншої субвенції

від «____»____________2018 року

Липовецька районна рада в особі голови районної ради Науменка Юрія Михайловича, з однієї сторони та Росошанська об’єднана територіальна громада в особі голови сільської ради Сличука Володимира Андрійовича , з другої сторони, що діють на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 101 Бюджетного кодексу України, уклали даний договір про  наступне:

1.Предмет договору

1.1. З метою надання медичних послуг вторинного рівня жителям Росошанської об’єднаної територіальної громади, Росошанська ОТГ передає кошти Липовецькій районній раді у вигляді субвенції по КТКВК 0119410 «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції» в сумі 2 089 400 грн. (Два мільйона вісімдесят дев’ять тис. чотириста грн.).

2.Права та обов’язки сторін

2.1. Росошанська об’єднана територіальна громада зобов’язана:

Передбачити в місцевому бюджеті коштів на оплату надання медичних послуг вторинного рівня жителям Росошанської об’єднаної територіальної громади в сумі 2 089 400 грн. (Два мільйона вісімдесят дев’ять тис. чотириста грн.).

Спрямувати передбачені кошти до Липовецької Центральної районної лікарні.

2.2. Липовецька районна рада зобов’язана:

Використати кошти сільського бюджету на надання медичних послуг вторинного рівня жителям Росошанської об’єднаної територіальної громади в сумі 2 089 400 грн. (Два мільйона вісімдесят дев’ять тис. чотириста грн.).

У разі неможливості використання коштів місцевого бюджету за цільовим призначенням, забезпечити їх повернення до місцевого бюджету.

3.Відповідальність сторін

3.1.У разі порушення умов даного договору сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.

У разі виникнення таких обставин кожна сторона повідомити в семиденний строк з дня їх виникнення іншу сторону у письмовій формі.

4.Строк дії договору та інші умови

4.1.Цей договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до 31 грудня 2019 року.

4.2.Спори, що виникають між сторонами під час виконання даного договору, вирішуються шляхом проведення переговорів або у судовому порядку.

СТОРОНИ:

Липовецька районна рада                            Росошанська об’єднана

територіальна громада

_____________Ю.М.Науменко                      __________________В.А.Сличук

Начальник фінансового управління

Липовецької райдержадміністрації              ___________________Л.І.Заєць

Головний лікар Липовецької

Центральної районної лікарні                       ____________________О.М.Дмитрук