рішення 18 сесії

Дата: 24.04.2019 14:48

Липовецького району       Вінницької області

15 січня   2019 року                                    18  сесія   8 скликання

Про  затвердження  залишкових коштів по Росошанській

ОТГ  станом  на  01.01.2019 року згідно висновку головного

управління Державної казначейської служби  України  у

Липовецькому  районі     Вінницької  області

Відповідно  до  п.33  ст. 26  Закону України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  сільська  рада    ВИРІШИЛА:

1. Затвердити залишки  коштів по  Росошанській ОТГ  станом на  01  січня  2019 року  загальний фонд - 2611577,64 грн., та спеціальний фонд 228427,56 грн. згідно  висновку  управління  Державної  казначейської  служби  України  у  Липовецькому  районі  Вінницької  області.
  2. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  постійну  комісію   з питань   планування  фінансів, бюджету  та  соціально – економічного  розвитку ( Гнатів  Г.В.)

Сільський  голова                                      Володимир   Сличук

Липовецького району    Вінницької області

Р І Ш Е Н Н Я № 289

15 січня    2019 року                                18 сесія   8 скликання

Про  затвердження Програми зайнятості

Росошанської  сільської  ОТГ на  2019 рік

Відповідно  до  ст.26  Закону  України « Про місцеве  самоврядування  в  Україні»  з  метою  забезпечення  реалізації  державної  політики  зайнятості  та  соціального  захисту  населення  від  безробіття на території  здійснення  повноважень сільською  радою  на  підставі  економічного  розвитку, надання  соціальних  послуг  незайнятому  населенню  сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Програму  зайнятості  Росошанської  територіальної  громади  на  2019 рік ( далі – Програма) згідно  з додатком  ( додається)
  2. Фінансування  заходів  Програми  проводити  за  рахунок  коштів  сільського  бюджету  та  інших  джерел  не  заборонених  чинним  законодавством  України.
  3. Контроль  на  виконання  цього рішення  покласти  на  постійну  комісію    з  питань планування  фінансів, бюджету  та  соціально- економічного      розвитку  (Гнатів  Г.В.)

Сільський  голова                              Володимир  Сличук

Липовецького району     Вінницької області

Р І Ш Е Н Н Я № 290

15 січня    2019   року                            18 сесія   8   скликання

Про    перелік  обєктів  та  видів

громадських  робіт, на яких  можуть  відбувати

покарання  особи  засуджені  до громадських  робіт  на

території  Росошанської  сільської  ради  на 2019 рік

Відповідно  до статей  26 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», та  статті 36  частини І,  статті 39  частини І  пункту 1  Кримінально- виконавчого  Кодексу  України,  на виконання запиту   Липовецького  районного  сектору  з  питань пробації  №05/12-3  від  03.01.2019 року,  враховуючи  висновки   постійної  комісії   сільської  ради  з  питань прав  людини, законності,  депутатської  діяльності  і  етики  Росошанська    сільська  рада  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  перелік  обєктів:

• територія  що  відноситься  до  сільської  ради;
  • сільські  кладовища;
  • стихійні  сміттєзвалища;
  • сільські  будинки  культури;
  • пам’ятники,парки, сквери,  спортивні  майданчики;
  • ФАПи.
  • Затвердити види  робіт:

- прибирання  території,

-ліквідація  стихійних  сміттєзвалищ,

-обкошування  бур’янів,

-вирубка  чагарників,

-побілка  дерев, парків  та  інше,

-ремонт   покрівлі.

2. Контроль  за  виконанням  цього  рішення  покласти  на  постійну  комісію  сільської  ради  з  питань  прав  людини,  законності, депутатської  діяльності і  етики (Мельник  О. В.)

Сільський  голова                                       Володимир       Сличук