Навчальний семінар у Немирові

Дата: 20.11.2018 10:00

Вчора заступник голови Росошанської територіальної громади Цимбалюк Василь Миколайович , разом  з головами територіальних громад взяв участь у семінарі в Немирові з написання та реалізації грантових проектів Семінар проводився за ініціативи Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Програма за якою навчалися посадові особи органів місцевого самоврядування була насичена і включала в себе ряд актуальних питань з діяльності органів місцевого самоврядування. Це, зокрема, пошук грантодавців та особливості роботи з ними, особливості роботи з міжнародними партнерами, основи роботи з проектною заявкою, співпраця проекту ПРООН з регіонами у 2019-2020 роках, організація співробітництва територіальних громад. Разом з тим, на навчанні були присутні директор Агенції регіонального розвитку у Вінницькій області Наталія Гижко та експерт-координатор 15 обласного конкурсу проектів розвитку теритріальних громад області Віктор Іщук. Вони ознайомили учасників семінару із питаннями: співробітництво громад-інструмент ефективного самоврядування та реалізація проектів 15-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Начало формы