1.Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання від 20 грудня 2018 року "Про бюджет Росошанської сільської ОТГ на 2019 рік".

2.Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно - терторіального утворення села Очитків Росошанської сільської ради ( колишня Очитківська сільська рада Оратівського району) Вінницької області.

3.Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж адміністративно - терторіального утворення села Люлинці Росошанської сільської ради ( колишня Очитківська сільська рада Оратівського району) Вінницької області.

4.Про надання дозволу на розробленя документаії з землеустрою (щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,25 га по вул. Шкільна,63 Трофимчуку Миколі Миколайовичу).

5.Про надання дозволу на розробленя документаії з землеустрою (щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,16 га по вул. Л.Українки, селище Липовець Ялинчук Тетяні Олександрівні).

6. Про надання дозволу на розробленя документаії з землеустрою (щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,90 га для ведення особистого селянського господарства Сидоровій Людмилі Тимофіївні).

7. Про надання дозволу на розробленя документаії з землеустрою (щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,80 га для ведення особистого селянського господарства Хіврич Лідії Романівні).

8.Про надання дозволу на розробленя документаії з землеустрою (щодо відведення земельної ділянки у власність площею 1,8  га для ведення особистого селянського господарства Нікітчук Михайлу Святославовичу).

9.Про надання дозволу на розробленя документаії з землеустрою (щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,80 га для ведення особистого селянського господарства Нікітчук Наталії Анатоліївні).