ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Про  внесення  змін  до  рішення 17 сесії 8 скликання  від  20 грудня  2018 року  «Про бюджет  Росошанської сільської ОТГ  на  2019 рік                                                                          Інформує: Мартинюк Юлія Сергіївна – головний бухгалтер Росошанскої сільської  ради.
  2. Про внесення  змін до  Програми соціального захисту окремих категорій населення на території  Росошанської сільської  ОТГ на  2019 рік.

3. Про затвердження Програми «Спортивний майданчик з штучним покриттям» на території Росошанської сільської  ОТГ на 2019 рік.

4. Про затвердження Програми «Вуличне освітлення – безпека жителів громади»  на  2019 рік.

5. Про затвердження Програми поточного та капітального ремонту  комунальних доріг  у населених  пунктах  Росошанської  сільської ОТГ на 2019 рік

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

6.Про перспективний план роботи Росошанської сільської ради 8 скликання на 2019 рік.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

7.Про погодження проектно- кошторисної документації по ремонту доріг в селі Росоша   вул.Молодіжна, вул. Яблунева, селище Липовець вул. Лісова.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

8.Про    організацію   щорічної   акції    з   благоустрою  та  санітарної  очистки    території  населених  пунктів  об’єднаної  територіальної  громади.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

9.Про  надання  згоди на  передачу шкільного автобуса  з балансу         Росошанської  сільської ради  на баланс  закладу  «НВК Росошанська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

10.Про  передачу  паливних котлів марки ТГУ 1200В,  ТГУ 7000В      з балансу Росошанської сільської  ради на баланс  закладу  «НВК Росошанська  загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Сонечко».

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

11.Про  припинення (ліквідацію) Очитківської філії закладу «НВК Росошанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад «Сонечко»  Оратівського району Вінницької області, що належить до комунальної   власності територіальної громади  сіл  Росошанської  сільської   ОТГ.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

12.Про надання грошової матеріальної допомоги.

Інформує: Сличук Володимир Андрійович –  сільський  голова.

13.Про зарахування на погосподарський  та податковий облік земельних ділянок громадян за межами населеного пункту.

Інформує: Кошалко Юрій Олексійович – спеціаліст землевпорядник Росошанської  сільської  ради.

14.Про затвердження технічної  документації   із землеустрою та   передачу земельної ділянки у власність гр. Дячук Галини Володимирівни.

15.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки  у власність гр. Підлубної Ольги Миколаївни.

16.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки  у власність гр. Гурина Василя Михайловича.

17.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки  у власність гр. Крук Андрія Петровича.

18.Про надання дозволу на виготовлення  технічної        документації, із землеустрою  щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі       на місцевості   гр. Коваль Галині Олександрівні,   с. Росоша, вул. Першотравнева, 44

19.Про поновлення договору оренди землі СП « Віоріка» на території села Росоша  Липовецького району.

20.Про внесення змін  до  договору  оренди землі б/н  від 06 лютого 2007 року яка знаходиться  за адресою Вінницька область Липовецький район,  селище Липовець, вул. Привокзальна, 38

21.Про  внесення змін до договору оренди землі №4/17  від 11 грудня 2017 року яка знаходиться  за  адресою Вінницька область Липовецький район, селище Липовець, вул. Привокзальна,36

22.Про  поновлення договору оренди  земельної ділянки ТзОВ « Вінниця  Фрут Поділля».

23.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення      земельної ділянки для розміщення та обслуговування недобудованого цеху плодоовочевих консервів, що належить ТзОВ « Вінниця Фрут Поділля» вул. Садова, 1 села Росоша Липовецького  району Вінницької області.

24.Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Галенда Олександру Володимировичу (учаснику АТО).

25.Про погодження надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Медовщуку Віталію Сергійовичу  ( учаснику АТО).

26.Про зняття  з  погосподарського  та податкового  обліку земельних ділянок громадян  за межами населеного пункту.

27.Про  надання земельних ділянок громадянам  с. Росоша і селища  Липовець  в  межах населеного  пункту.

28.Про внесення змін до п.1.66  рішення 14 сесії 21 скликання Росошанської сільської ради  « Про приватизацію земельних ділянок по  с .Росоша та ст. Липовець» від 29   березня  1994 року.

29.Про затвердження технічної  документації  із землеустрою та   передачу земельної ділянки у власність гр. Парипса Марії Якимівни.

30.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  в оренду для розміщення і обслуговування нежитлових будівель і споруд, що належать  Росошанському споживчому товариству.

31.Про затвердження проекту «Вуличне  відеоспостереження – безпека жителів громади»

Інформує: Сличук Володимир Андрійович   –  сільський голова.

32.Про затвердження документації із  землеустрою  та  надання земельної  ділянки  в оренду  гр. Балацькій Ларисі Пилипівні.

33.Про  надання дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно територіального утворення сіл Очитків та Люлинеці  Оратівського району Вінницької області